Gå direkt till Nyheten (Hundra hälsningar på Alla Hjärtans dag
här är årets sista)

  1. Lidköpingsnytt.nu
  2. 28 mars 2025

Sök i Lidköpingsnytt arkiv

Mer eller mindre relaterat

Hundra hälsningar på Alla Hjärtans dag
här är årets sista

Publicerad lördag, 14 februari 2009, 07:30 av Björn Smitterberg

På lördag är det Alla Hjärtans dag – och Lidköpingsnytt har som vanligt sin särskilda sida för hjärtliga hälsningar. Skicka in din hälsning till Lidköpingsnytt – så kommer den med.

Skriv in din hälsning här nedan som en kommentar så kommer hälsningen med i Lidköpingsnytt – helt gratis.

Se upp med stavning, språk etc. Lidköpingsnytt ändrar inte något – men förkastar det med grova fel. Använd inte versaler genomgående.

103 Kommentarer
Inline Feedbacks
Visa alla kommentarer
Henrik
Gäst
Henrik
14 februari, 2009 02:11

HELEN GUSTAFSSON!!! Du är mitt allt, är så glad att du alltid finns där för mig. Vill bara säga att jag älskar massor, Din Henrik för evigt…….

Lina
Gäst
Lina
14 februari, 2009 10:44

Vill skicka en massa goa kramar till mina nära kära, Hampus min son,micke,monica m familj,mimmi m familj syster med fam,mamma & pappa,broder och skickar en lycka till kram till killarna i Scotts håller tummarna för er.Ha en bra helg

Mamma Lina
Gäst
Mamma Lina
14 februari, 2009 10:49

Till min underbara son Hampus, nu är du redan 6 år du ligger i mitt knä och vi sitter och myser.Dina ögon är bruna och dom får mig att rysa kan inte sluta titta på dom ser en stjärna gnistra i dom varje gång mamma älskar dig så mycket.

Min andra <3 hälsning går till 5 underbara änglar som lämnade jordlivet addels för tidigt saknad och älskade.

Martina
Gäst
Martina
14 februari, 2009 11:37

Tusen tack för hälsningen mamma, många kramar till dig! Och alla andra fina människor där ute. Kram