Gå direkt till Nyheten (Anställningar vid Lidköpings kommun i juni)

  1. Lidköpingsnytt.nu
  2. 03 March 2024

Sök i Lidköpingsnytt arkiv

Mer eller mindre relaterat

Anställningar vid Lidköpings kommun i juni

Publicerad Thursday, 08 July 2021, 18:53 av Redaktionen

Här är de som under juni månad fått anställning eller förändrade förordnaden vid Lidköpings kommun

Efternamn Förnamn Benämning Område

Thyrell Ann-Ki Skoladministratör/Lärare Barn & Skola
Bankemyhr Emma Förstelärare Barn & Skola
Bäckman Tina Skolvärd/Fritidsledare Barn & Skola
Dahlström Ritva Lärare obehörig Barn & Skola
Dominguez Osorio Rocio Lärare obehörig Barn & Skola
Ehn Robin Lärare obehörig Barn & Skola
Hektor Sara Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Karlsson Susanne Förstelärare Barn & Skola
Magnusson Sarah Pedagogresurs Barn & Skola
Martinez Garcia Emilio Lärare obehörig Barn & Skola
Renhult Susanne Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Rigland Evelina Lärare Textil obehörig Barn & Skola
Ahl Christer Lärare obehörig Barn & Skola
Arredondo Bordone Antonio Lärare obehörig Barn & Skola
Erdal Emanuel Lärare obehörig Barn & Skola
Henningsson Veronica Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Hjelm Nilsson Margareta Lärare obehörig Barn & Skola
Larsson Sara Lärare obehörig Barn & Skola
Tobiasson Simon Lärare obehörig Barn & Skola
Wirgart Alexandra Lärare obehörig Barn & Skola
Leckström Inger Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Widell Wilenius Tina Barnskötare Barn & Skola
Avdzhieva Aneliya Barnskötare Barn & Skola
Bobeck Sara Lärare Barn & Skola
Kronkvist Emma Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Andersson Happe Emma Lärare Barn & Skola
Axelsson Maria Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Sjöström Josefin Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Larsson Linda Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Steindahl Maria Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Svensson Johannes Lärare obehörig Barn & Skola
Fshatsion Lidia Modersmålslärare Barn & Skola
Inci Cihan Modersmålslärare Barn & Skola
Kaminska Izabela Modersmålslärare Barn & Skola
Makhajian Talar Modersmålslärare Barn & Skola
Mohamed Osman Modersmålslärare Barn & Skola
Zayat Sawsan Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Ziadeh Elie Modersmålslärare Barn & Skola
Abrahamsson Karin Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Ellgren Michael Musiklärare obehörig Barn & Skola
Klang-Stureson Liselotte Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Nyberg Malena Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Zandelin Anna Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Tengbom Linnea Fritidspedagog obehörig Barn & Skola
Wallin Elin Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Melani Ankica Pedagogresurs Barn & Skola
Wallander Elsa Lärare obehörig Barn & Skola
Burman Ida Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Liwell Jenny Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Lundqvist Ulrika Speciallärare obehörig Barn & Skola
Odeblad Sara Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Abdulrahim Samah Barnskötare Barn & Skola
Sunnerlöf Monika Förskolebiträde Barn & Skola
Burén Teodor Pedagogresurs Barn & Skola
Hallberg Jennicke Lärare obehörig Barn & Skola
Jahnstedt Ulrika Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Johansson Katarina Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Lindahl Maria Lärare obehörig Barn & Skola
Sabel Andersson Sofia Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Sanfridsson Hanna Förskolebiträde Barn & Skola
Askerlund Lena Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Gustafsson Jennie Förskollärare Barn & Skola
Dalefalk Linda Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Ericsson Lars Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Johansson Lena Lärare obehörig Barn & Skola
Sundberg Robert Lärare obehörig Barn & Skola
Ögren Fanny Förskolebiträde Barn & Skola
Gustafsson Jennie Förskollärare Barn & Skola
Hjort Mikael Lärare Barn & Skola

Andersson Nora Arbetsledare/Handledare Kultur & Fritid
Casu Olga Fritidsledare Kultur & Fritid

Palmkvist Jonny Förvaltningschef Kommunledning

Almrot Morgan Brandman Räddningstjänsten
Arufors Elias Brandman Räddningstjänsten
Westholm Hampus Brandman Räddningstjänsten
Österberg Stina Brandman Räddningstjänsten

Franzén Lisa Arbetsledare Service
Bohrén Johanna Enhetschef Service
Hjelm Mathias Enhetschef Service
Holmgren Sylvia Lokalvårdare Service
Wennborg Britt-Mari Lokalvårdare Service
Blomgren Emelie Logistik o paketering Service
Bäckman Carina Ekonomibiträde Service
Glad Jonas Parkarbetare Service
Mouchard Jonsson Louise Projektledare Service
Trajanoska Kristina Redovisningsekonom Service

Sahlstrand Benita Arbetshandledare Social Välfärd
Broberg Beatrice Samordnare Social Välfärd
Stolt Ulrica Undersköterska Social Välfärd
Al-Haidari Sadek Undersköterska Social Välfärd
Hahl Evelina Undersköterska Social Välfärd
Mohlin Ronja Frukostvärdinna Social Välfärd
Persson Maria Undersköterska Social Välfärd
Wikström Isabelle Vårdbiträde Social Välfärd
Johansson Gunilla Socialsekreterare Social Välfärd
Nordin Amanda Socialsekreterare Social Välfärd
Stridh Therese Familjebehandlare Social Välfärd
Lindholm Caisa Socialsekreterare Social Välfärd
Khaled Ibrahim Stödassistent pool Social Välfärd
Rezaie Abbas Stödassistent pool Social Välfärd
Persson Anna Stödassistent Social Välfärd
Ehn Edvin Stödassistent Social Välfärd
Abdu Hilal Undersköterska Social Välfärd
Grund Carolina Vårdbiträde Social Välfärd
Rönnerhall Jessica Områdesadministratör Social Välfärd
Lilja Moa Familjebehandlare Social Välfärd
Nordh Lager Elin Familjebehandlare Social Välfärd
Gustafsson Pernilla Stödassistent Social Välfärd
Dibrani Makfire Undersköterska Social Välfärd
Ibrahimi Mohammad Ali Undersköterska Social Välfärd
Karimi Hosein Vårdbiträde Social Välfärd
Mears Ulla Marie Undersköterska Social Välfärd
Magnusson Marie Stödassistent Social Välfärd
Oscarsson Linda Undersköterska natt Social Välfärd
Barndik Elin Socialsekreterare Social Välfärd
Josefsson Essie Biståndshandläggare Social Välfärd
Svensson Emma Biståndshandläggare Social Välfärd
Hansson Kenneth Personlig assistent Social Välfärd
Linderoth Anna Stödassistent Social Välfärd
Svensson Anette Enhetsadministratör Social Välfärd
Gutu Jalane Vårdbiträde Social Välfärd
Rehnlund Jenny Undersköterska Social Välfärd
Karell Svendsen Susanne Sjuksköterska Social Välfärd
Drake Katarina Sjuksköterska Social Välfärd
Hähnert Stina Områdesadministratör Social Välfärd
Bryngelfors Åsa Stödassistent Social Välfärd
Svänzon Helen Enhetschef Äldreomsorgen Social Välfärd
Marberg Emhagen Jessica Enhetschef Äldreomsorgen Social Välfärd
Larsson Teresia Undersköterska Social Välfärd
Eklund Maria Undersköterska Social Välfärd
Chamoun Pauline Undersköterska Social Välfärd
Hast Michaela Boendestödjare Social Välfärd
Andersson Patrik Undersköterska Social Välfärd

Hedevik Stellan Renhållningsarbetare Teknisk Service
Mattsson Frida Renhållningsarbetare Teknisk Service

Räftegård Ida Elevkoordinator Utbildning
Filipovic Vojislava Skoladministratör Utbildning
Mogren Dennis Lärare obehörig Utbildning
Habeeb Firdews Studiehandl/Modersmålslä Utbildning
Gilbertsson Lars-Åke Lärare obehörig Utbildning
Johansson Andreas Musiklärare obehörig Utbildning
Lunde Thomas Lärare obehörig Utbildning
Keihag Patrik Lärare Utbildning
Swens Arvidsson Marith Lärare obehörig Utbildning
Pettersson Natalie Yrkeslärare Utbildning
Sjöquist Emelie Lärare obehörig Utbildning
Karlsson Henrik Lärare obehörig Utbildning
Gustafsson Tina Lärare Utbildning
Elofsson Emil Lärare obehörig Utbildning
Kjellberg Fredrik IT-tekniker Utbildning
Moreland Paul IT-samordnare Utbildning
Hulander Linus Lärare obehörig Utbildning

_________________________
Källa Lidköpings kommun