Gå direkt till Nyheten (De blev antagna till Lagmansgymnaiset – hela listan)

  1. Lidköpingsnytt.nu
  2. 14 juli 2024

Sök i Lidköpingsnytt arkiv

Mer eller mindre relaterat

De blev antagna till Lagmansgymnaiset – hela listan

Publicerad Thursday, 04 July 2024, 17:47 av Samuel Lundell

Vara kommun - Lagmansgymnasiet

På måndagen publicerade Utbildning Skaraborg antagningslistorna till gymnasiet i höst. Nedan följer listan med alla elever som blivit antagna till Lagmansgymnasiet i Vara i höst.

Bygg- och anläggningsprogrammet:

Albinsson, Leo

Andersson, John

Andersson, William

Arvidsson, Tilde

Björk, Markus

Carlsson, Gustav

Charlez, Liam

Gustavsson, Herman

Johannesson, Elvis

Karlander, Dennon

Lind, Johan

Oskarsson, Måns

Persson, Lucas

Sahlberg, Olle

Samuelsson, Elias

Sirviö, Viktor

Barn- och fritidsprogrammet:

Andreasson, Rebecka

Johansson, Amanda

Johansson, Tilda

Kelvered, Hedda

Larsson, Stina

Lundgren, Alice

Lundgren, Felicia

Nilsson, Annie

Nykvist, Ellen

Roos, Alma

Staaf, Leia

Sundholm, Alexya

Wendt, Rasmus

El- och energiprogrammet:

Christensson, David

Ekman, Nils

El Kadri, Mohamad

Elfving, Victor

Evertsson, Edvin

Hallqvist, Jakob

Hultén-Fastlund, Alvin

Johansson, Arvid

Karlsson, Filip

Karlsson, Filippa

Leverén, Noah

Lindberg, Jonathan

Lindberg, Olle

Ljungsberg Galle, Ludwig

Wallin, Alvin

Åhman, Jonathan

Ekonomiprogrammet:

Abelsson, Tilda

Adamsson, Linus

Ahlberg Lidberg, Oliver

Akil, Mariam

Alfredsson, Hannah

Carlman, Tilda

Dahlgren, Ebba

Emanuelsson, John

Essebro, Sam

Evaldsson, Molly

Grabo, Emil

Gustafsson, Linn

Gustafsson, Tim

Hoti, Bleona

Hölmark, Alice

Johansson, Agnes

Lannerskär, Hedvig

Levén, Jolin

Lindbäck, Oskar

Lundmark, Ellen

Mogren, Max

Norberg, Tyra

Osumba Forsell, Liam

Riscu, Daris-Nicolae

Tengroth, Holger

Trolle, Kajsa

Tuneld, Erik

Ödlund, Hilda

Fordons- och transportprogrammet:

Andersson, Alvin

Andersson, Valter

Bengtsson, Tage

Bertelsen, Neo

Blomqvist, Sebastian

Eriksson, Moa

Geverts, Felicia

Guldarskog, Hugo

Göransson, Ebba

Inedahl, Herman

Isaksson, Emelie

Johansson, Jonathan

Lundbacke, Albin

Standar, Alfred

Stark, Charlie

Svantesson, Elias

Industritekniska programmet:

Andersson, Erik

Bengtsson, Jonathan

Dalstrand, Anton

Forssell, Max

Gustavsson, Bonnie

Hagberg, Alvar

Johansson, Viggo

Keliuotis, Rokas

Landberg, Jimmy

Larsson, Milo

Larsson, William

Lindberg, Albin

Lundbacke, Anton

Smedberg, Hugo

Werneholm, Albin

Wikström, Niclas

Naturvetenskapsprogrammet:

Bakr, Simav

Hagman, Vendy

Johansson, Benjamin

Mohamed, Jan Hannan

Wass, Wincent

Samhällsvetenskapsprogrammet:

Alebic, Nikolina

Bengtsson, Wilma

Berthou, Signe

Cifci, Erva

Edlund, Elin

Falkebäck, Astri

Georgi Stoianov, Dominick

Gredemark, Sonja

Hargeborn, Clara

Hindström, Freja

Hovling, Alexander

Johansson, Felix

Johansson, Gustav

Johansson, Theodor

Karelund, Ester

Karlsson, Nils

Larsson, Caitlin

Larsson, Joel

Lindgren, Natanael

Moesby Back, Gösta

Mossberg, Tilda

Naszewska, Zuzanna

Olsson, Albin

Pallvik, Alva

Pantesi, Rebecca

Rydevald, Isadora

Stensson, Malte

Wennberg, Clara

Björklund Strid, Ville

Teknikprogrammet:

Blomqvist Edsinger, Ludvig

Edling, Inez

Elofsson, Simon

Hallberg, Morris

Karlsson, Isac

Klarén Borg, Elsa

Larsson, Jasmine

Larsson, Jasper

Lundell, Alfred

Rateeb, Lana

Ribbing, Jonathan

Thorsson, Elis

Prenumerera
Meddela mig om
guest
0 Kommentarer
Inline Feedbacks
Visa alla kommentarer
0
Lämna gärna en kommentar!x